آراد برندینگ
خانه / اسید سیتریک آبدار / قیمت خرید اسید سیتریک خشک و آبدار

قیمت خرید اسید سیتریک خشک و آبدار

قیمت خرید اسید سیتریک خشک از آبدار گران تر است و طبیعتا به درجات خلوص آن بستگی دارد.

اگر بخواهیم مقدمه تاریخی از اسید سیتریک برای تان بیاوریم، می توانیم اشاره کنیم به تاریخ کشف آن که مربوط می شود به قرن ۸ میلادی و پس از آن، کارل شله توانست در قرن ۱۸ هم، سال ۱۷۸۴ به صورت پودری آن را کشف کند.

چون به صورت یک ماده نگهدارنده، خوشبو کننده و طعم دهنده به کار می رود در جنگ جهانی دوم بسیار مورد استفاده قرار گرفت. برای نوع خشک اسید سیتریک، حوزه های تجاری مختلفی هستند که این محصول را به کار می بردند. و نمک اسید سیتریک یا سیترات اسید سیتریک خودش به عنوان از بین برنده سنگ کلیه و مثانه کاربرد دارد.

شاید برای تان عجیب باشید ولی برای کنترل قارچی که روی گیاهان می زند و یا درختان می توانید از طریق اسید سیتریک کنترل نمایید و کافی است توسط دستگاه پاش آن ها را روی ساقه و برگ درختان و یا نهال هایی که دچار قارچ شده اند بریزید تا به سرعت قارچ آن ها از بین برود.

تاثیر عجیب اسید سیتریک بر روی بدن را در سال ۲۰۰۷ دکتری آمریکایی نشان داد و به گروهی اسید سیتریک در غذای شان ریخت و گروهی تنها غذای خود را مصرف کرده بودند مشاهده کرد، انرژی گروه اول نسبت به دوم افزایش پیدا کرده است و همچنین از لحاظ روحی و روانی آسوده تر می باشند.

قیمت اسید سیتریک خشک و آبدار همه روزه در حال افزایش است و شاید دلیلش توجه جهانی به این محصول بسیار جالب می باشد. برخی موارد است که باید در مورد اسید سیتریک خالص خشک و یا آبدار رعایت شود، دوری آتش از آن می باشد.

چون درصد غلظت آن بالا است، به سبب جابجایی سریع و یا نزدیک کردن آتش به آن، منجر به اختلالات تنفسی خواهد گشت.

مطلب پیشنهادی

فروش اسیدسیتریک آبدار

مشاوره فروش اسیدسیتریک آبدار

نمایندگی های فروش متعددی به منظور گسترش تجارت اسیدسیتریک آبدار، مشاوره رایگان به تمامی مشتریان …

پاسخ دهید

آراد برندینگ